Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze, bannery, roll-upy najlepsze w mieście Kraków

Prezentacja produktu lub oferty wymaga dziś kreatywnego podejścia do zagadnienia. Potencjalny Klient zasypywany jest mnóstwem informacji co powoduje, że do jego świadomości przenikają jedynie te przekazy, które są atrakcyjne i ciekawe. Dlatego staramy się wprowadzać najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierając się znajomością zasad marketingu aby nasi Klienci odnosili sukcesy.

Wykonujemy najlepsze w mieście Kraków efektowne i efektywne systemy takie jak: bannery, roll-upy (w szerokościach 85 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm), ścianki wystawiennicze również z elementami 3D (jeden z paneli ścianki może być wykonany z technologii soczewkowej). Dzięki naszym możliwościom produkcyjnym zgromadzonym w naszej pracowni, jesteśmy w stanie wykonać zlecenie na tzw. cito!

W bardzo nielicznych miejscach dzwoniąc i zamawiając roll-upy lub bannery można otrzymać gotowy produkt jeszcze tego samego dnia!

Nieustannie poszukujemy dla naszych Klientów nowatorskich, ciekawych rozwiązań technologicznych w dziedzinie systemów wystawienniczych, dających najważniejszy efekt – przyciągnięcie potencjalnego odbiorcy reklamowanego produktu.

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na projekt – zdaj się na nas! „Poukładamy” Twoją reklamę, wsłuchując się uważnie w Twoje oczekiwania.

by MGK