Druk 3D

Druk 3D, lentykularny efekty: perspektywa, flip, zoom, morph, movie.

Druk 3D to szczególna forma przekazu, wzmacniająca odbiór wzrokowy – chociaż znana od lat dopiero, od niedawna, dzięki możliwościom technicznym może być popularna i pokazać swoją siłę! Cóż może nas zachwycić bardziej w dobie pełnokolorowych wydruków – tylko obraz, który się zmienia (flip), animuje (morphing, zoom), zaczepia trójwymiarowym, nieoczekiwanym efektem (perspektywa 3D). Efekty można pokazać zarówno w druku mało i wielkoformatowym korzystając z technologii cyfrowej i offsetowej. Druk 3D osiągany jest z wykorzystaniem specjalnej folii soczewkowej… chociaż nie tylko!

Perspektywa 3D bardzo wdzięczny efekt, dający wrażenie trójwymiarowości obrazu płaskiego – w praktyce do osiągnięcia niemal z każdego normalnego zdjęcia 2D!

Efekt Flip to możliwość pokazania kilku obrazów w jednym. Patrząc na wydruk pod różnym kątem widzimy kilka różnych obrazów o różnej treści. Możliwym jest osiągnięcie kilku obrazów – efekt zależy od wskazanej treści.

Zoom, morph, movie – to ruch i animacja przeniesione z życia bądź z kadrów filmu na obraz drukowany z pełnym wrażeniem ruchu. Druk 3D potrafi oddać do 20 klatek filmu co stanowi 1-2 sekundy płynnego ruchu! Mixed Istnieje możliwość połączenia wyżej wymienionych efektów na jednym obrazie (uwaga: możliwość połączenia zależy od wybranych efektów i treści)

Wymiary: stosowane formaty: od „wizytówki” do 2400 x 1800mm lub większe przy łączeniu arkuszy folii soczewkowej.

Ceny: Każdy projekt wyceniamy indywiduwalnie biorąc pod uwagę wymagania projektowe, format i nakład.

Druk 3D, lentykularny efekty: perspektywa, flip, zoom, morph, movie.

Efekt 3D

Animacja

Perspektywa tzw. głębia 3D/Flip

Flip

Flip dwa obrazy

by MGK